***{MeKaN}***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***{MeKaN}***

wWw.mEkAnN.mUtLuFoRuM.OrG

AnasayfaSERKANGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Önder yeni yerini sevdi

YazarMesaj
HaRBiCiK
{***KRAL***}
{***KRAL***}
HaRBiCiK

Erkek Mesaj Sayısı : 161
Lakap : ÇöKeLTiCi
(ENERJİ) :
Önder yeni yerini sevdi Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Önder yeni yerini sevdi Right_bar_bleue

(REPP) :
Önder yeni yerini sevdi Left_bar_bleue28 / 10028 / 100Önder yeni yerini sevdi Right_bar_bleue

(PAYLAŞIM) :
Önder yeni yerini sevdi Left_bar_bleue39 / 10039 / 100Önder yeni yerini sevdi Right_bar_bleue

(TAKIMI) : Önder yeni yerini sevdi Fenerbahce
(ADIM) : FıRâT
(S.ADIM) : KâYâ
(YAŞIM) : SâLLâ
(NERELİ) : DíYâRßâKíR
(KANKA\'LIK) :
Önder yeni yerini sevdi Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Önder yeni yerini sevdi Right_bar_bleue

(SİTE GÜCÜ) :
Önder yeni yerini sevdi Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Önder yeni yerini sevdi Right_bar_bleue

(AVATAR) : Önder yeni yerini sevdi Bayrakqb6
Ruh Hali : Önder yeni yerini sevdi Mesgul
Hayvanım : Önder yeni yerini sevdi Kopek
(Seviye) : Önder yeni yerini sevdi Biere9
Rep Puanım : 6950000

Önder yeni yerini sevdi Empty
MesajKonu: Önder yeni yerini sevdi   Önder yeni yerini sevdi Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 7:19 pm

Zico döneminde sağ bek oynayan ve Gökhan Gönül’ün takıma girmesi ile yedek kulübesinde oturmaya başlayan Önder Turacı, G.Birliği maçında eski görev yeri olan stoperde oynadı. Teknik direktörümüz Luis Aragones’ten tam not alan tecrübeli oyuncu, maçtan sonra yaptığı açıklamada, "Stoperde oynamaktan memnunum. Rakibe pozisyon vermediğimiz için daha çok sevindim. Görev verildiği sürece en iyisini yapmaya çalışacağım" diye konuştu.
Kaynak: Hürriyet

Önder yeni yerini sevdi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nokia dan yeni 2 telefon
» Yeni RAP STAR GEEFLOW
» Hobbitlerin yeni fosilleri bulundu/30 Ekim