***{MeKaN}***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***{MeKaN}***

wWw.mEkAnN.mUtLuFoRuM.OrG

AnasayfaSERKANGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak

YazarMesaj
SERKAN11
{***KRAL***}
{***KRAL***}
SERKAN11

Erkek Mesaj Sayısı : 1081
İş/Hobiler : -MeKaNcI-
Lakap : aDS_Coo
(ENERJİ) :
Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Right_bar_bleue

(REPP) :
Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Left_bar_bleue21 / 10021 / 100Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Right_bar_bleue

(PAYLAŞIM) :
Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Right_bar_bleue

(TAKIMI) : Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Fenerbahce
(ADIM) : !^^SeRkAn^^!
(S.ADIM) : boşver sALLa
(YAŞIM) : 13_14 gircem
(NERELİ) : ***TOkat***
(KANKA\'LIK) :
Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Right_bar_bleue

(SİTE GÜCÜ) :
Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Left_bar_bleue34 / 10034 / 100Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Right_bar_bleue

(AVATAR) : Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Bayrakqb6
Ruh Hali : Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Cesaretli
Hayvanım : Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Esek
(Seviye) : Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Biere9
Rep Puanım : 4682590022212
Ödülü : Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Araba

mEkAnN
mEkAnN: -MeKaNcI-

Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Empty
MesajKonu: Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak   Diaw Türkiye'ye Karşı Oynayacak Icon_minitimeSalı Eyl. 23, 2008 4:35 pm

Cuma, 06 Haziran 2008 14:23
Avrupa Şampiyonası Grup Elemeleri'nde A Grubunda yer alan 12 Dev Adam'ın rakiplerinden Fransa'nın NBA patentli yıldızı Boris Diaw, daha önce yapmış olduğu açıklamaların aksine, Ulusal Takım'da yer almak istediğini belirtti.

Phoenix Suns ile sigorta konusunda görüşmelerini sürdüren ve bu konuda önümüzdeki günlerde durumunun netlik kazanacağını belirten Diaw, "Ulusal Takım'da oynayacağım için mutluyum. Takımımız play-off'lardan erken elenince ben de yeteri kadar dinlenme şansı yakalayacağım" dedi. Yıldız oyuncu ayrıca, "Ben hiçbir şeyden ötürü pişman değilim. Açıkçası bizim son dönemlerde hayal kırıklığı yarattığımız durumlarda oldu. Ancak şimdi beyaz sayfa açmak istiyoruz" açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz yıl Phoenix Suns'da 82 karşılaşmada 28.1 dakika süre alan Diaw, 8.8 sayı- 4.6 ribaund ve 3.9 asist ortalamaları yakalamıştı.
http://mekann.benimforum.org

1 sayfadaki 1 sayfası