***{MeKaN}***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***{MeKaN}***

wWw.mEkAnN.mUtLuFoRuM.OrG

AnasayfaSERKANGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim

YazarMesaj
SERKAN11
{***KRAL***}
{***KRAL***}
SERKAN11

Erkek Mesaj Sayısı : 1081
İş/Hobiler : -MeKaNcI-
Lakap : aDS_Coo
(ENERJİ) :
Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Right_bar_bleue

(REPP) :
Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Left_bar_bleue21 / 10021 / 100Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Right_bar_bleue

(PAYLAŞIM) :
Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Right_bar_bleue

(TAKIMI) : Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Fenerbahce
(ADIM) : !^^SeRkAn^^!
(S.ADIM) : boşver sALLa
(YAŞIM) : 13_14 gircem
(NERELİ) : ***TOkat***
(KANKA\'LIK) :
Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Right_bar_bleue

(SİTE GÜCÜ) :
Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Left_bar_bleue34 / 10034 / 100Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Right_bar_bleue

(AVATAR) : Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Bayrakqb6
Ruh Hali : Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Cesaretli
Hayvanım : Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Esek
(Seviye) : Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Biere9
Rep Puanım : 4682590022212
Ödülü : Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Araba

mEkAnN
mEkAnN: -MeKaNcI-

Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Empty
MesajKonu: Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim   Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 6:22 pm

Bilge Adam ile Apple anlaştı

Kariyer ve kariyer destek eğitim programlarıyla gençlere iş dünyasının kapılarını açan Bilge Adam; dünyanın önde gelen teknoloji liderleriyle gerçekleştirdiği iş ortaklıklarına Apple’ı da ekledi. Apple ve Bilge Adam bu dev işbirliği kapsamında düzenlenen büyük bir eğitim kampanyasında; kullanıcılara ücretsiz eğitimler ve çeşitli indirim fırsatları sunacak.

Teknoloji ürünlerinde dünyanın lider markalarından Apple, Türkiye’de eğitim alanında yapacağı yatırımlarda, Bilge Adam’ı stratejik tek iş ortağı olarak seçti. Bilge Adam, Apple’ın Türkiye’deki Tek Yetkili Eğitim Merkezi olarak, Apple ürünlerinin eğitimini, kendisini geliştirmek ve meslek sahibi olmak isteyenlere sunuyor. Mac OS X, iTunes, iPhoto, iMovie, iDVD, GarageBand ve Final Cut Express eğitimleri, toplam 60 saatlik bir program dahilinde Bilge Adam’ın tüm şubelerinde verilecek.

Bilge Adam, gençler tarafından büyük ilgi gören ve tasarım uzmanlarına olan talebin arttığı tasarım sektörüne nitelikli iş gücünü Apple iş ortaklığı ile yetiştiriyor. Tasarım dünyasının lider firmalarından Apple’ın ürün eğitimlerini, Apple’ın Türkiye’deki ilk ve tek eğitim iş ortağı Bilge Adam’da alanlar, dijital tasarım konusunda uzman oluyor.

Büyük eğitim kampanyası

Bilge Adam, Apple ile gerçekleştirdikleri işbirliği kapsamında büyük bir eğitim kampanyası düzenliyor. Apple’dan masaüstü veya dizüstü bilgisayar alanlar, Bilge Adam’da 5 saatlik ücretsiz Macintosh eğitimi ve Bilge Adam’ın tüm eğitimlerinde geçerli olan 2.400 YTL’ye varan indirim kuponları kazanıyor.

Bilge Adam, önümüzdeki dönemde Apple ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında, Apple’ın Türkiye’deki tüm yetkili iş ortaklarını da eğitecek. Bilge Adam, Apple yetkili iş ortaklarının teknik ve satış destek amaçlı eğitimlerini gerçekleştirecek.

Microsoft ile HP’nin yanı sıra Cisco, Intel, Adobe, Autodesk, Macromedia ve Logo gibi alanında dünya lideri şirketler tarafından iş ortağı seçilmekten büyük gurur duyduklarını belirten Bilge Adam Genel Müdürü Hakan Çevik, Apple ile gerçekleştirdikleri işbirliği ile ilgili; “Bilge Adam olarak Türkiye’nin BT alanındaki büyük iş gücü açığını kapatmak için uzman yetiştiriyoruz.

Reklam sektörü başta olmak üzere birçok sektörde tasarım alanında uzmana ihtiyaç olduğu bir gerçek. Biz de tasarım konusunda Apple gibi bir dünya liderleriyle işbirliği yaparak, bu alanda nitelikli iş gücü yetiştiriyor ve Türkiye’deki 3D ve tasarım eğitimleri alanındaki büyük açığı kapatmayı hedefliyoruz. Apple, bu iş gücü açığını kapatmak konusunda tüm dünyada liderlik eden firmalardan. Bilge Adam da, Apple’ın Türkiye’deki ilerlemesine katkı sağlayacak en büyük ortaklar arasında bulunuyor. Apple ile yarattığımız sinerjinin tasarım alanındaki büyük boşluğu dolduracağına inanıyoruz.” dedi.

Bilge Adam Genel Müdürü Hakan Çevik sözlerine şöyle devam etti: “Yaratıcılığı bilgi teknolojileri ile birleştirmek gençlerimizin önünde yeni ufuklar açıyor. Web&Grafik ve 3D Animasyon tasarımları alanındaki eğitim yetkinliğimizi Apple dünyasına girmek isteyen kullanıcılarla paylaşacağız. Ayrıca, Apple ile hayata geçirdiğimiz ortak eğitim kampanyalarının, Apple dünyası ile tanışmak isteyen kullanıcılar için büyük bir fırsat olduğunu düşünüyorum.”
http://mekann.benimforum.org

Bilge Adam ile Apple anlaştı/26 Ekim
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mars felaket getirecek/30 Ekim
» Koku yayan televziyon/29 Ekim