***{MeKaN}***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***{MeKaN}***

wWw.mEkAnN.mUtLuFoRuM.OrG

AnasayfaSERKANGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp

YazarMesaj
HaRBiCiK
{***KRAL***}
{***KRAL***}
HaRBiCiK

Erkek Mesaj Sayısı : 161
Lakap : ÇöKeLTiCi
(ENERJİ) :
Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Right_bar_bleue

(REPP) :
Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Left_bar_bleue28 / 10028 / 100Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Right_bar_bleue

(PAYLAŞIM) :
Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Left_bar_bleue39 / 10039 / 100Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Right_bar_bleue

(TAKIMI) : Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Fenerbahce
(ADIM) : FıRâT
(S.ADIM) : KâYâ
(YAŞIM) : SâLLâ
(NERELİ) : DíYâRßâKíR
(KANKA\'LIK) :
Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Right_bar_bleue

(SİTE GÜCÜ) :
Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Right_bar_bleue

(AVATAR) : Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Bayrakqb6
Ruh Hali : Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Mesgul
Hayvanım : Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Kopek
(Seviye) : Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Biere9
Rep Puanım : 6950000

Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Empty
MesajKonu: Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp   Basın Toplantısı: Karl Heinz Feldkamp Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 7:59 pm

UEFA Kupası 3. tur rövanşında Bayer Leverkusen ile karşılaşacak olan Galatasaray'da Teknik Direktör Karl Heinz Feldkamp, maçta yakaladıkları pozisyonları gole çevirmek istediklerini söylerken maça Lincoln ve Song ile başlamayacağını açıkladı.

Karl Heinz Feldkamp, karşılaşmanın oynanacağı Bay Arena Stadı'nda düzenlediği basın toplantısında futbol oynadığı stada gelmekten dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, "Anılarım canlandı. Ayrıca Galatasaray yönetimine Konyaspor maçı sonrası 1 gün önce gelme fırsatı yarattıkları için teşekkür ederim. Geçmişteki futbol yaşamımda Konya'daki gibi bir maç görmedim. Demek ki insanın her yaşta öğreneceği bir şey varmış. Son Konya deplasmanında ben de yeni bir şeyler öğrendim. Kötü hava şartlarında oynadık. 5 saatlik bir yolculukla önce Ankara'ya sonra İstanbul'a dönebildik. Bu uzun dönüş yolculuğunu da sıhhatli bir şekilde tamamladık" dedi.

Leverkusen ile oynadıkları ilk maçın güzel ve katile olduğunu ifade eden Feldkamp, "Orada çokça gol fırsatı bulduk ama değerlendiremedik. Şimdiki dileğim Ali Sami Yen'deki gibi güzel oynamak ama orada değerlendiremediğimiz pozisyonları burada değerlendirmek. Yoğun bir maç döneminden geçiyoruz. Konya maçında Uğur'un sakatlanması ve Mehmet Topal'ın durumunun belirlisizliği yüzünden 22 kişilik kadroyla geldik. Sağlıklı olan her futbolcumuz aramızda. Uğur'un yerine doldurmamız lazım. Ama şu anda kimi oynatacağımı ben de bilmiyorum. Lincoln ve Song'u ise oyunun başında düşünmüyorum" diye konuştu.

Karl Heinz Feldkamp ilk maçta başaralı bir performans sergileyen Bayer Leverkusen kalecisi Adler'in sakatlığıyla ilgili soruya ise "Ben bu konuda konuşmam. Ama rakibimiz bile olsa sakatlığının düzelmesini ve bize karşı oynamasını isterim" cevabını verdi.

Kendileri için Almanya'daki gurbetçilerin desteğinin de çok önemli olduğuna değinen Feldkamp, "Galatasaray'ı sadece Almanya'da değil Türkiye'nin her yerinde taraftarları büyük bir tutkuyla destekliyor. Ama bizim de bu desteği hak etmemiz lazım. Onlara karşılık vermemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-