***{MeKaN}***
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

***{MeKaN}***

wWw.mEkAnN.mUtLuFoRuM.OrG

AnasayfaSERKANGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Galatasaray Maça Hazır

4 posters
YazarMesaj
HaRBiCiK
{***KRAL***}
{***KRAL***}
HaRBiCiK

Erkek Mesaj Sayısı : 161
Lakap : ÇöKeLTiCi
(ENERJİ) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(REPP) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue28 / 10028 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(PAYLAŞIM) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue39 / 10039 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(TAKIMI) : Galatasaray Maça Hazır Fenerbahce
(ADIM) : FıRâT
(S.ADIM) : KâYâ
(YAŞIM) : SâLLâ
(NERELİ) : DíYâRßâKíR
(KANKA\'LIK) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue50 / 10050 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(SİTE GÜCÜ) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue40 / 10040 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(AVATAR) : Galatasaray Maça Hazır Bayrakqb6
Ruh Hali : Galatasaray Maça Hazır Mesgul
Hayvanım : Galatasaray Maça Hazır Kopek
(Seviye) : Galatasaray Maça Hazır Biere9
Rep Puanım : 6950000

Galatasaray Maça Hazır Empty
MesajKonu: Galatasaray Maça Hazır   Galatasaray Maça Hazır Icon_minitimePerş. Eyl. 18, 2008 7:58 pm

Bu akşam İsviçre'nin Bellinzona takımıyla UEFA Kupası 1. Tur ilk karşılaşmasını oynayacak olan Galatasaray Futbol Takımı, bu sabah kahvaltı sonrası hafif bir antrenman yaptı. Takım, bir saat süren antrenmanın ardından Swiss Oteli'ne gelerek maç saatini beklemeye başladı.

Bu akşam Türkiye saati ile 21:00'de Basel'deki St. Jakob-Park stadında yapılacak olan karşılaşmayı izlemek üzere civar bölgelerde yaşayan gurbetçi vatandaşlarımız da şehre gelmeye başladı. Stadın kale arkası Galatasaraylı seyircilere ayrıldı. 8.000 kişilik kontenjanı olan kale arkası tribünleri biletlerinin yaklaşık 7.000'inin satıldığı ifade ediliyor. Kalan biletlerin de gün içerisinde tükenmesi beleniyor. Fransa ve Almanya sınırında yer alan kentteki maça bu ülkelerdeki gurbetçi Galatasaraylılar da yoğun ilgi gösteriyor.
SERKAN11
{***KRAL***}
{***KRAL***}
SERKAN11

Erkek Mesaj Sayısı : 1081
İş/Hobiler : -MeKaNcI-
Lakap : aDS_Coo
(ENERJİ) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue49 / 10049 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(REPP) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue21 / 10021 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(PAYLAŞIM) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue45 / 10045 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(TAKIMI) : Galatasaray Maça Hazır Fenerbahce
(ADIM) : !^^SeRkAn^^!
(S.ADIM) : boşver sALLa
(YAŞIM) : 13_14 gircem
(NERELİ) : ***TOkat***
(KANKA\'LIK) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue88 / 10088 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(SİTE GÜCÜ) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue34 / 10034 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(AVATAR) : Galatasaray Maça Hazır Bayrakqb6
Ruh Hali : Galatasaray Maça Hazır Cesaretli
Hayvanım : Galatasaray Maça Hazır Esek
(Seviye) : Galatasaray Maça Hazır Biere9
Rep Puanım : 4682590022212
Ödülü : Galatasaray Maça Hazır Araba

mEkAnN
mEkAnN: -MeKaNcI-

MesajKonu: Geri: Galatasaray Maça Hazır   Galatasaray Maça Hazır Icon_minitimeC.tesi Eyl. 20, 2008 10:56 pm

paylaşım için tşk.
http://mekann.benimforum.org
fnb
*(YENİ-ÜYEMİZ)*
*(YENİ-ÜYEMİZ)*

(ENERJİ) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(REPP) :
Galatasaray Maça Hazır Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Galatasaray Maça Hazır Right_bar_bleue

(PAYLAŞIM) :

(ADIM) : _DOLDUR_
(S.ADIM) : _DOLDUR_
(YAŞIM) : _DOLDUR_
(NERELİ) : _DOLDUR_
(KANKA\'LIK) :

(SİTE GÜCÜ) :

Rep Puanım : 100

MesajKonu: Geri: Galatasaray Maça Hazır   Galatasaray Maça Hazır Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 4:52 pm

maçları nerden izliyeçegiz kardeş..
miraç
*(YENİ-ÜYEMİZ)*
*(YENİ-ÜYEMİZ)*

(ENERJİ) :

(REPP) :

(PAYLAŞIM) :

(ADIM) : _DOLDUR_
(S.ADIM) : _DOLDUR_
(YAŞIM) : _DOLDUR_
(NERELİ) : _DOLDUR_
(KANKA\'LIK) :

(SİTE GÜCÜ) :

Rep Puanım : 100

MesajKonu: Geri: Galatasaray Maça Hazır   Galatasaray Maça Hazır Icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 8:00 pm

arakdaşlar mekannyetkinforum nerde ya maçı nası izlicez

Galatasaray Maça Hazır
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» De Sanctis Galatasaray'da!
» Galatasaray Oliveira'yi Transfer Etti